Zamów transport

+48 501 288 929

+48 608 671 347

+48 508 125 084

 skypejanuszwidla

samochod 819 600

 

Wersja językowa

Polish Albanian Bulgarian Croatian English Italian Macedonian Russian Serbian Slovenian

Posiadamy certyfikat

Certyfikat firmy transportowej

TransID: 6384-2

Bośnia i Serbia pod wodą...Takich powodzi nie było tam od 120 lat.

W ostatnich dniach przez Bałkany przechodzi fala gwałtownych ulew. Władze Bośni i Hercegowiny w 14 okręgach ogłosiły dzisiaj stan klęski żywiołowej. Kraje Unii Europejskiej na pomoc powodzianom na Bałkanach. Swoje wsparcie Serbom i Bośniakom, którzy zmagają się z najpoważniejszym kataklizmem od wielu dekad, zaoferowało kilkanaście państw członkowskich.

Zaufali nam

DHLTRWJASFBGTrans.eu

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.

Strona korzysta z plików Cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności oraz informacji o cookies.

Popularne kierunki:

Transport do Serbii

Jesteśmy certyfikowanym operatorem logistycznym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania towarów.
Jednym z naszych popularnych kierunków transportowych jest Serbia.
Na tej trasie świadczymy usługi transportowe i spedycyjne. Przewóz przesyłek i ładunków to nasza specjalność.

Współpraca handlowa z Polską

01 czerwca 2011 Warszawa(PAP) - Wicepremier, minister gospodarki  Waldemar Pawlak oraz minister gospodarki i rozwoju regionalnego Serbii Nebojsa Ćirić podpisali w środę w Warszawie umowę o współpracy gospodarczej.

"Z jednej strony to wspieranie przedsiębiorców w kontaktach bezpośrednich i pomoc rządowa dla inicjatyw inwestycyjnych, handlowych, gospodarczych. Z drugiej strony to powołanie komisji wspólnej, tak aby na poziomie instytucjonalnym ta współpraca miała swój rytm. Tak, żeby te działania miały charakter systematyczny" - powiedział Pawlak w środę dziennikarzom po podpisaniu umowy.

Więcej…