Zamów transport

+48 501 288 929

+48 608 671 347

+48 508 125 084

 skypejanuszwidla

samochod 819 600

 

Wersja językowa

Polish Albanian Bulgarian Croatian English Italian Macedonian Russian Serbian Slovenian

Posiadamy certyfikat

Certyfikat firmy transportowej

TransID: 6384-2

 Aktualności  życia firmy oraz państw bałkańskich

Zapraszamy na nasz facebookowy profil na którym pojawił się pierwszy z cyklu artykuł o Bałkańskich stolicach. W pierwszej odsłonie przytaczamy artykuł o sercu Bośni i Hercegowiny mieście które definiuje bałkański tygiel. Poznajcie Sarajewo.

 

 

 

 

W maju 2014r Serbię nawiedziła powódź, w wyniku której miasto Obrenovac porównywalne z Raciborzem znalazło się pod wodą. Z tamtym regionem raciborskie firmy mają kontakty handlowe, a na obrzeżu Obrenovca znajdują się dwie największe w Serbii elek...trownie, z którymi od dziesiątek lat ściśle współpracuje raciborskie RAFAKO. Wielu z pracowników tej firmy ma w tamtych stronach serdecznych przyjaciół. Szybko więc zawiązała się grupa osób, chcących zorganizować akcję pomocy. Jako cel postawili sobie wysłać najpotrzebniejszą pomoc, ale przede wszystkim zorganizować dzieciom rodzin poszkodowanych w powodzi pobyt wakacyjny w Polsce.
O pomoc w realizacji akcji organizatorzy zwrócili się do Raciborskiego Funduszu Lokalnego. W odpowiedzi na tą inicjatywę Raciborski Fundusz Lokalny wystąpił z wnioskiem i otrzymał zgodę Ministra Administracji i Cyfryzacji na przeprowadzenie w terminie od 27 maja do 31 grudnia 2014r. zbiórki publicznej, której celem było udzielenie pomocy poszkodowanym w powodzi na Bałkanach oraz w walce ze skutkami powodzi.
Wakacje w Polsce bardzo spodobały się Serbskim dzieciom. Wielu z nich zawiązało tu prawdziwe przyjaźnie i zadeklarowało ponowny przyjazd w przyszłości. W sumie, koszt organizacji pobytów wakacyjnych 40 serbskich dzieci z terenów dotkniętych powodzią wyniósł 39 123,80 zł.
W wyniku zbiórki zakupiono także i wysłano do Serbii w sumie 4 tony środków czystości. Z pozostałych po zakończeniu zbiórki środków pieniężnych zgodnie z ustaleniami przeprowadzonymi na miejscu kataklizmu, zakupiono i przetransportowano instrumenty muzyczne, w tym przepiękny kontrabas dla Kółka Ludowego KUD TENT, które działa pod opieką Elektrowni TENT Obrenovac na terenach poszkodowanych powodzią.
 
Firma Em-Ka Trans była przewoźnikiem kontrabasu:
 
 
Zapraszamy na nasz fanpage na Facebook:  https://www.facebook.com/pages/EM-KA-TRANS/395670487249610

Firma Beskidzka Koniczynka poleca firmę Em-Ka Trans. Referencje do wglądu tutaj.

Szanowni Państwo!

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Zwracamy się do firm i osób, które kiedykolwiek były związane mieszkańcami półwyspu bałkańskiego w związku z realizowanymi projektami w przeszłości i wszystkich innych, którzy chcieliby pomóc.

Nasi Przyjaciele przeżywają bardzo trudne chwile, potrzebują naszego wsparcia zarówno psychicznego jak i materialnego (dary rzeczowe).
Czytaj dalej (więcej infomacji)

Bośnia i Serbia pod wodą...Takich powodzi nie było tam od 120 lat.

W ostatnich dniach przez Bałkany przechodzi fala gwałtownych ulew. Władze Bośni i Hercegowiny w 14 okręgach ogłosiły dzisiaj stan klęski żywiołowej. Kraje Unii Europejskiej na pomoc powodzianom na Bałkanach. Swoje wsparcie Serbom i Bośniakom, którzy zmagają się z najpoważniejszym kataklizmem od wielu dekad, zaoferowało kilkanaście państw członkowskich.

Otrzymaliśmy certyfikat TCC. Międzynarodowy znak jakości TCC, gwarantujący rozpoznawalność marki w całej Europie.

Certyfikat TCC to dla zleceniodawcy najbardziej kompetentna wskazówka na temat wiarygodności przewoźnika. To nie tylko potwierdzenie europejskich standardów, ale również szanse pozyskania międzynarodowych kontrahentów. Dzięki systemowi certyfikacji zbudujesz wzajemne zaufanie, ulepszysz wizerunek firmy oraz zdobędziesz nowe biznesowe relacje.

Zaufali nam

DHLTRWJASFBGTrans.eu

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.

Strona korzysta z plików Cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności oraz informacji o cookies.

Popularne kierunki:

Transport do Czarnogóry

Usługi transportu ładunków i przesyłek do Czarnogóry. Świadczymy usługi logistyczne i spedycyjne. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach.

Czarnogóra jest krajem przemysłowo-rolniczym, należy do słabo rozwiniętych gospodarczo obszarów dawnej Jugosławii; wojna domowa i późniejsze sankcje ONZ wobec nowej Jugosławii doprowadziły do wielkiego kryzysu gospodarczego i hiperinflacji. Straty Czarnogóry spowodowane sankcjami szacuje się na ok. 6,4 mld dolarów USA. W 1993 2/3 mieszkańców nie osiągało minimalnego poziomu życia. Uzyskanie 2006 niepodległości, samodzielna współpraca z międzynarodowymi instytucjami finansowymi (Bank Światowy, EBOR), członkostwo w WTO, dają Czarnogórze szanse odbudowy gospodarki.

Więcej…